A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ty może lepiej powiedz dlaczego te niemieckie obozy powstały i z kim Ribbentrop podpisał pakt o rozbiorze Polski? Z Mołotowem Rosjanie są dokładnie w 50% winni temu, że wybuchła wojna bo ją wywołali razem z Hitlerem napadając na nas 17 września 1939 roku. Wcześniej zamordowali setki tysięcy Polaków w ZSRR w trakcie akcji polskiej NKWD. Potem zamordowali nasze elity w Katyniu i innych miejscach jak Łubianka, łagry i oni stali dokładnie po tej samej stronie co Hitler. Gdyby nie ZSRR to Hitler nie napadłby na Polskę.
@Zen - odpowiadam w telegraficznym skrócie: 3 Rzesza robiła wszystko żeby Polska poszła z nimi bić Bolszewików jako partner strategiczny, podlizywali się na każdym kroku, a to na wspólnych polowaniach a to na spotkankach, nawet replikę trumny Piłsudskiego zrobili w kosciele i postawili wartę honorową, itd itd, Francja i WLK Brytania robiły wszystko żeby do tego nie doszło, gdyby do tego doszło dla Europy były to game over. Polacy uwierzyli w zapewnienia i w sojusze, weszliśmy do wojny z Niemcami tracąc wszystko, sojusznicy nie przysłali nawet kromki chleba, wiedzieli że na wojnie z polską niemcy stracą zasoby, wiec zaplecze- sojusz z zsrr to tylko kupienie troszkę czasu i zasobów i eliminacja potencjalnych polskich wrogów. .. .jakie mieliśmy wyjście ? wiadomo dać sie pozabijać najlepiej, umrzeć za cały świat, stać się pariasem świata, my polacy złote ptacy, a w 2019 zostaliśmy antysemitami, złodziejami majątków żydów, i mordercami, Nikt nie ma pretensji że cała Europa poszła na współpracę z Niemcami, nawet zawszona Finlandia wydała 6 żydów do gazu ! Szwecja za pieniążki woziła koleją żołnierzy niemieckich i eskortowała marynarkę i sprzedawała surowce, ale to Polacy najgorsi. .. tak agentura cały kraj rozgrywa tak się kaszle. ..
To podworko obok mojego. Jako dzieciak biegałem tam prawie codziennie. .. ..
@Zen - Świat za wami nie zapłacze skoro nie administracja nie potrafi podjąć decyzji, to podejmują ja starsi i mądrzejsi za granicą, może trzeba było bić bolszewików a przekonać niemców żeby jednak tych żydów nie zabijać bo człowiek nie zasługuje na śmierć tylko dlatego że jest żydem, może trzeba ich przekonać że jednak obozy to nie jest coś dobrego. .. .może lepiej niech walczą o swój izrael w palestynie może trzeba im pomóc i stać sie sojusznikiem ? bo dlaczego by nie ? może było by inaczej ale to tylko spekulacja co by było gdyby. .. .
@Lat - Lat - patrol saperski organizacyjnie należący do 12 dywizji zmech. obsługuje rejon dwóch województw tj naszego i części pomorskiego, w tym Trójmiasto. W pozostałej części tego województwa zadania realizują saperzy z jednostki w Lęborku. Ponadto usuwanie takich niewybuchów, w tym torped, z morza oraz z brzegu do odległości 200 metrów od linii brzegowej wykonują saperzy marynarki wojennej. Ten podział zadań został ustalony w 2008 roku, a informacje na ten temat można znaleźć na stronach internetowych Urzędów Wojewódzkich Mazursko-Warmińskiego i Pomorskiego.
Żadnych sojuszy z Hitlerem. Dobrze, że Polska z nim nie zawarła, bo te sojusze to pic na wodę Hitler by i tak wtedy Polskę zajął i okupował, a to, że nas najechał to skutek działań Stalina, bo sam by nas nie napadł, tylko poszedł na Francję. Poza tym by tylko wykorzystał Polaków jako mięso armatnie, tak jak to robił z Węgrami, Rumunami, Włochami czy Czetnikami i Ustaszowcami. A tak możemy być dumni, że nie mieliśmy rządu kolaborantów.
Hahaah dokładnie ziomek w kitniaki by sobie lp egi mogli włożyć by się rozerwać hahahah
Szkoda ! Trzeba było pocisk zostawić Dulkiewicz na 1 września. Ponać impreza ma być bomba;)
Czyli 007 to twój iloraz inteligencji - miałem nadzieję że nie, lecz jak widać nadzieja matka Twą
No prawie masz rację. Byli po słusznej stronie od 1941 bo w 1939 byli po stronie tych do których strzelali w 1944..