UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zen - odpowiadam w telegraficznym skrócie: 3 Rzesza robiła wszystko żeby Polska poszła z nimi bić Bolszewików jako partner strategiczny, podlizywali się na każdym kroku, a to na wspólnych polowaniach a to na spotkankach, nawet replikę trumny Piłsudskiego zrobili w kosciele i postawili wartę honorową, itd itd, Francja i WLK Brytania robiły wszystko żeby do tego nie doszło, gdyby do tego doszło dla Europy były to game over. Polacy uwierzyli w zapewnienia i w sojusze, weszliśmy do wojny z Niemcami tracąc wszystko, sojusznicy nie przysłali nawet kromki chleba, wiedzieli że na wojnie z polską niemcy stracą zasoby, wiec zaplecze- sojusz z zsrr to tylko kupienie troszkę czasu i zasobów i eliminacja potencjalnych polskich wrogów. .. .jakie mieliśmy wyjście ? wiadomo dać sie pozabijać najlepiej, umrzeć za cały świat, stać się pariasem świata, my polacy złote ptacy, a w 2019 zostaliśmy antysemitami, złodziejami majątków żydów, i mordercami, Nikt nie ma pretensji że cała Europa poszła na współpracę z Niemcami, nawet zawszona Finlandia wydała 6 żydów do gazu ! Szwecja za pieniążki woziła koleją żołnierzy niemieckich i eskortowała marynarkę i sprzedawała surowce, ale to Polacy najgorsi. .. tak agentura cały kraj rozgrywa tak się kaszle. ..

007

Anuluj