UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zen - Świat za wami nie zapłacze skoro nie administracja nie potrafi podjąć decyzji, to podejmują ja starsi i mądrzejsi za granicą, może trzeba było bić bolszewików a przekonać niemców żeby jednak tych żydów nie zabijać bo człowiek nie zasługuje na śmierć tylko dlatego że jest żydem, może trzeba ich przekonać że jednak obozy to nie jest coś dobrego. .. .może lepiej niech walczą o swój izrael w palestynie może trzeba im pomóc i stać sie sojusznikiem ? bo dlaczego by nie ? może było by inaczej ale to tylko spekulacja co by było gdyby. .. .
007