40
19.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Rozumiem ,ze ten co pisze takie bzdury ,to historyczny nieuk, albo obywatel,ktory wie po ktorej slusznej stronie teraz stoi. Chlopcze ten pocisk pochodzi z tej armi ,ktora pogonila niemcow, po to tylko, zeby miliony Polakow mogly pracowac i wykonywac dla nich najgorsze prace, ktorych oni sami nie chcieli wykonywac.Robili to napewno z wdziecznosci za wybudowane obozy koncentracyjne na terenie Polski.Czy nas wyzwolili czy nas zdobyli , mam to tak samo w d.. e jak ty. Dumny jestem jednak z tego ,ze mowie po Polsku a nie po niemiecku i nie musze sluzyc Markelowej ,bo mialem dziadka w Wermachcie.Troche przyzwoitosci i elementarnej oceny trzeba miec , wobec 20 mln poleglych rosjan, ktorzy wtedy byli po tej slusznej stronie i nie mieli pojecia jak dalej potoczy sie historia
Zrozumialy (2019.08.19)
@Zrozumialy - mieli mieli. .. granice polski byly wytyczone jeszcze przed koncem wojny, byly tylko niesnaski co do obwodu kaleningradzkiego. .docelowo mial byc w polsce
(2019.08.19)
@mmmmmmmmm - mmmmm weź podskocz, zrób obrót, i je. .. nij swoim ceberkiem w betonowy mur, może to Ci pomoże! :-D
tysiącpięćsetstodziewięćset (2019.08.19)
@mmmmmmmmm - mmmmm weź podskocz, zrób obrót, i je. .. nij swoim ceberkiem w betonowy mur, może to Ci pomoże! :-D
tysiącpięćsetstodziewięćset (2019.08.19)
@mmmmmmmmm - mmmmm weź podskocz, zrób obrót, i je. .. nij swoim ceberkiem w betonowy mur, może to Ci pomoże! :-D
tysiącpięćsetstodziewięćset (2019.08.19)
@mmmmmmmmm - mmmmm weź podskocz, zrób obrót, i je. .. nij swoim ceberkiem w betonowy mur, może to Ci pomoże! :-D
tysiącpięćsetstodziewięćset (2019.08.19)
Najlepsze jest to, że saperzy z Braniewa mają rejon w Elblągu, a saperzy z Elbląga rozminowują Trójmiasto. Ciekawe czy rejonu Braniewa nie obsługują żołnierze z Bartoszyc itd. Podatnik płaci.
Lat (2019.08.19)
a ty przygłupi polaczek na usługach lewactwa międzynarodowego, 007 ma rację ale ludzie to jednak są głupi i ciemni, tak tak armia radziecka wyzwalała elbląg itd itp i było fajnie, a było w tej bajce lambordżini ? albo wielka lechia co ją klechy zniszczyły ? a nie bo dzieci będą sie bawić pociskiem, no no
i gites (2019.08.19)
Pocisk przeciwpancerny tępogłowicowy, bez ładunku wybuchowego, prawdopodobnie z czołgu t34.Jakieś 9.5 kg złomu. Jak widać idealny do dyskusji na "wzniosłe tematy" dla wszelkich TĘPOGŁOWYCH.
(2019.08.19)
007 to niech odeślą do Rosji skoro mówisz o właścicielach i niech wyślą im rachunek.
(2019.08.19)