UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No prawie masz rację. Byli po słusznej stronie od 1941 bo w 1939 byli po stronie tych do których strzelali w 1944..
MateuszS1
No prawie masz rację. Byli po słusznej stronie od 1941 bo w 1939 byli po stronie tych do których strzelali w 1944..
MateuszS1