40
19.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bez ładunku? Jedyne czego nie ma to chyba czepca balistycznego. Zapalnik widoczny na foto więc i pewnie ładunk w środku by się znalazł.
Haha he (2019.08.19)
Za to 70 lat pozniej kolaboracja rzadu osiagnela swe apogeum. Milosc Polakow do niemcow jest koszmarnie niewybaczalna i w zadrn sposob niezrozumiala.
(2019.08.20)
Pocisk, a raczej niewybuch wywolal ogromna dyskusje historyczna , ze zasluguje na miejsce w muzeum - jesli tam nie trafi ,to prosze go wystawic na licytacje, sam go chetnie kupie, jako byly elblazak do swojej wojennej kolekcji'-- moja cenowa oferta to $100 AU
Kankur z Elblaga (2019.08.20)

info

0  
  0
Mialo byc kangur z Elblaga a nie kankur
KzE (2019.08.20)

info

0  
  0
No a gdzie jest moj ulubiony"postciarz" pan Robert Kolinski w tym wystrzalowym temacie,zebrala tu sie niezla smietanka : pollitologow, historykow,kibolkow , analfabetow i zwyklych hejciarzy.
Zapalnik (2019.08.20)

info

0  
  0
Nie zle , niezla - to tak a propos analfabetow.
Kpw (2019.08.20)

info

0  
  0
Psińco rozumiesz gamoniu.
Aśtygłupi (2019.08.20)
To pocisk 85mm z zapalnikiem dennym MD8 a nie monolityczny 76,2mm ze smugaczem. Do teko tam brakuje czepca balistycznego. Tacy ,,fachofcy,, jak ty odchodzą z tego świata co roku i czasem nawet trampki nie zostają. Nie znasz się to nie zabieraj głosu
Aśtygłupi (2019.08.20)
@007 - rozumiem że nasz na myśli niemiecką zarazę
kat-ol (2019.08.20)
ale że co ot tak leżał sobie na trawie przez ponad 65 lat ????? czy jakiś d.. wyniósł go z piwnicy bo ma więcej
ciekawy (2019.08.20)

info

0  
  0