Szkoda ! Trzeba było pocisk zostawić Dulkiewicz na 1 września. Ponać impreza ma być bomba;)Danziger
Szkoda ! Trzeba było pocisk zostawić Dulkiewicz na 1 września. Ponać impreza ma być bomba;)