UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ty może lepiej powiedz dlaczego te niemieckie obozy powstały i z kim Ribbentrop podpisał pakt o rozbiorze Polski? Z Mołotowem Rosjanie są dokładnie w 50% winni temu, że wybuchła wojna bo ją wywołali razem z Hitlerem napadając na nas 17 września 1939 roku. Wcześniej zamordowali setki tysięcy Polaków w ZSRR w trakcie akcji polskiej NKWD. Potem zamordowali nasze elity w Katyniu i innych miejscach jak Łubianka, łagry i oni stali dokładnie po tej samej stronie co Hitler. Gdyby nie ZSRR to Hitler nie napadłby na Polskę.
Zen