Złomiarze znaleźli pocisk artyleryjski

40
19.08.2019
Złomiarze znaleźli pocisk artyleryjski
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (19 sierpnia) około godz. 11 na ul. Wiejskiej mężczyźni zbierający złom znaleźli pocisk artyleryjski kaliber 85 mm pochodzący z czasów II wojny światowej. Do czasu przybycia saperów niebezpieczne znalezisko zabezpieczali policjanci. Zobacz zdjęcia.
Na ul. Wiejskiej złomiarze znaleźli niewybuch z czasów II wojny światowej. Jak się okazało był to przeciwpancerny pocisk artyleryjski kaliber 85 mm używany przez czołgi T 34. Przez dwie godziny miejsce znaleziska zabezpieczali policjanci oczekując na saperów z Braniewa. Saperzy zabrali pocisk i zdetonują go na poligonie.
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Rozumiem że właściciele tego pocisku nie zapłacą za utylizację tylko zrobi to polski podatnik, skoro tak to powinno sie go odesłać tam gdzie jego miejsce czyli do właściciela nawet na koszt podatnika tak dla zasady, i niech sobie go nawet zeżrą albo wsadzą w 4 litery
007 (2019.08.19)
sapery z braniewa muszą najpierw przyjść do pracy a że był weekend
(2019.08.19)

info

5  
  6
@007 - Agencie 007 - a jakby tym leżącym na trawie pociskiem zaczęły się bawić Twoje dzieci, to też byś takie głupoty dalej pisał
mmmmmmmmm (2019.08.19)
A złomiarze nie mogli się rozerwać?
(2019.08.19)
@mmmmmmmmm - ?? a gdzie on pisze o tym mają cie bawić dzieci czy ktoś inny ? pan chcesz czytać ? pan umiesz czytać ? może jeszcze ze zrozumieniem ?. .. ..
22222 (2019.08.19)
@007 - jak zwykle nikt nie rozumie sarkazmu 007 ehhh, ale generalnie racja właściciel czy z moskwy czy berlina tego pocisku powinien dostać kwit do zapłaty za utylizację, a co dzieci mają z tym wspólnego ? czemu zawsze wyprowadza się dzieci na 1 szereg jak jest cos poważnego i zarazem prostego do zrobienia ? dzieci trzeba pilnować żeby nie bawiły sie pociskami, nożami, prądem, czy psim gównem bo dzieci to tylko dzieci, jak by poraził dziecko prąd to miałbyś pretensje do elektrowni ?. .. .jakie to polskie. .. .
x2 (2019.08.19)
Trzeba było zostawić na marsz lpg czy jak oni tam Luźne towarzystwo lubi się rozerwać
Z i e l a r z (2019.08.19)
Oni właśnie chcieli ale im kilogramów ubyło
Z i e l a r z (2019.08.19)
007 - kolejny chory z nienawiści pseudokatolik
(2019.08.19)
@x2 - podpisuj się chociaż jednym nickiem Panie Bond - upodobanie do cyfr Cię zdradza, a dzieci zawsze trzeba stawiać na 1 miejscu - nikt tej tajemnej wiedzy widzę Tobie nie przekazał a szkoda - bez odbioru Panie Bond
mmmmmmmmm (2019.08.19)