Złomiarze znaleźli pocisk artyleryjski
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (19 sierpnia) około godz. 11 na ul. Wiejskiej mężczyźni zbierający złom znaleźli pocisk artyleryjski kaliber 85 mm pochodzący z czasów II wojny światowej. Do czasu przybycia saperów niebezpieczne znalezisko zabezpieczali policjanci. Zobacz zdjęcia.