Wybrany wątek opinii

Samoch i lampa to kolizja ? To Ci co parkuja tylem i niechcacy wjada w lampe/ smietnik to co?
(2019.08.11)
Nie ma karetki nikomu się nic nie stało to zawsze kolizja .tak jest jak się nie zna.
299km/h (2019.08.11)
Wjedziesz w krawężnik czy dziurę to już jest kolizja.
Czystępny Jarek (2019.08.11)
Niechcący to się można zesrać kichając.
Actros (2019.08.12)
@Actros - No może w Twoim przypadku.
(2019.08.12)
Powrót do komentarzy