Wybrany wątek opinii
Samoch i lampa to kolizja ? To Ci co parkuja tylem i niechcacy wjada w lampe/ smietnik to co?
Do moderacji
Odpowiedz
5
30
Nie ma karetki nikomu się nic nie stało to zawsze kolizja .tak jest jak się nie zna.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Wjedziesz w krawężnik czy dziurę to już jest kolizja.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Niechcący to się można zesrać kichając.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Actros - No może w Twoim przypadku.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0