UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wczoraj na Modrzewinie ktoś "pałował" jakiegoś szrota od 1 do 3 w nocy. Prawie na całej Zawadzie było słychać ryk silnika i pisk opon. Sytuacja powtarza się nagminnie praktycznie codziennie (przeważnie w godzinach 22-24). Pieniądze z mandatów i zatrzymanych dowodów leżą tam "na ulicy" tylko faktycznie policja powinna tam co chwilę zaglądać.
Poiuy