Wybrany wątek opinii

Biedotę, która poza spłodzeniem gówniaka, pracą za 2 tysiące i kredytem na mieszkanie, tak bardzo bolał ten rozbity Mercedes przez prowadzącego 20 latka. A ja siedzę piję sobie whisky i śmieję się z takich polskich cebulaków, którzy zazdroszczą tym, którym lepiej się powodzi.
jdjd (2019.08.11)
Świetna prowokacja ...pycha i buractwo kmiocie
Gość36 (2019.08.11)
Powrót do komentarzy