134
07.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To czym ogrzewasz dom?
(2019.08.08)
Sam zamknij widać własnie Twoją kulturę w stosunku do innych osób wyzywasz rolników, zakazuejesz innym komentowania, a tak naprawdę to tym rolnikom nie dorastasz do pięt i to widać Cię boli.
Zen (2019.08.08)
@Zen - Widać, że jesteś małym prowincjonalnym rolniczkiem, więc jednak może zamilcz !
(2019.08.08)
Wszędzie Gelert, Wcisła, Wilk, tylko jakoś efektów pracy nie widać. ..
Anonimek1 (2019.08.08)

info

3  
  0
Ja jestem wykształconym człowiekiem, i mieszkam na wsi i się tego nie wstydzę, że jestem rolnikiem, a jestem dumny.
Zen (2019.08.08)
Przede wszystkim suszy u nas nie ma, za oknem leje, zresztą padało cały lipiec-nie za dużo w sam raz do uprawiania czego tam chcą. Temat prosty: zadymiarze z Wikrowa już wyliczyli pseudo straty, zawołali kolegów z sejmu i media, żeby było "wiarygodnie" i chcą wyłudzić od urzędasów, czyli tak naprawdę skarbu państwa, czyli z naszych podatków gruby hajs. Typowe.
wszyscy kradną (2019.08.08)
I po co te pierdoły wypisujesz, jak wiadomo, że w czerwcu i lipcu były upały i sucho. A wszytko to wina urzędników, którzy zakręcili zastawkę i teraz będą musieli płacić, dlatego powinna być odpowiedzialność majątkowa takiego urzędnika, albo ubezpieczenie OC jak mają notariusze np. Na wypadek takich zdarzeń i potem niech pokrywają straty, które wywołali.
(2019.08.08)
Czym ogrzewasz dom się pytam?
(2019.08.08)
Rolników trzeba wspierać, w przeciwnym wypadku będziemy jedli importowaną żywność z Chin. Smacznego.
(2019.08.08)
Nie wiesz o co chodzi bo cały artykuł napisany po łepkach... A chodzi o to żeby zebrać jak najwięcej plonu i jak najwięcej wyciągnąć za rzekome straty. Mówiąc wprost niektórzy rolnicy nauczyli się ciągnąć dopłaty, zbierać plon o jakim innym rolnikom w Polsce tylko się maży a na jesień w wolnym czasie sądzić się że wygniło.
Darek46 (2019.08.08)