UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiesz o co chodzi bo cały artykuł napisany po łepkach... A chodzi o to żeby zebrać jak najwięcej plonu i jak najwięcej wyciągnąć za rzekome straty. Mówiąc wprost niektórzy rolnicy nauczyli się ciągnąć dopłaty, zbierać plon o jakim innym rolnikom w Polsce tylko się maży a na jesień w wolnym czasie sądzić się że wygniło.

Darek46

Anuluj