UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiesz o co chodzi bo cały artykuł napisany po łepkach... A chodzi o to żeby zebrać jak najwięcej plonu i jak najwięcej wyciągnąć za rzekome straty. Mówiąc wprost niektórzy rolnicy nauczyli się ciągnąć dopłaty, zbierać plon o jakim innym rolnikom w Polsce tylko się maży a na jesień w wolnym czasie sądzić się że wygniło.
Darek46