UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przede wszystkim suszy u nas nie ma, za oknem leje, zresztą padało cały lipiec-nie za dużo w sam raz do uprawiania czego tam chcą. Temat prosty: zadymiarze z Wikrowa już wyliczyli pseudo straty, zawołali kolegów z sejmu i media, żeby było "wiarygodnie" i chcą wyłudzić od urzędasów, czyli tak naprawdę skarbu państwa, czyli z naszych podatków gruby hajs. Typowe.

wszyscy kradną