134
07.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Należy się - " Rolnik nie prosi, tylko żąda, bo to Pan nad Pany! " - Dokładnie tak oni myślą, ktoś powinien ich z nieba na ziemię sprowadzić !
(2019.08.08)
No właśnie Panie Robercie, nie wiadomo o co chodzi. No teraz pada jak trzeba kosić i słomę prasować, ale po burzy wyjdzie słońce i się skosi.
Zen (2019.08.08)
@RobertKoliński - Ha ha ha - Dobry jesteś może tylko w gębie i w niczym innym, dno !!!
(2019.08.08)
@Zen - jeden wart drugiego !!!
(2019.08.08)
@RobertKoliński - Miałbym coś mądrego do powiedzenia, ale na pewno nie Tobie !!!
(2019.08.08)
Badanie wody musisz mieć, którą pijąa reszta to ich nie obchodzi.
(2019.08.08)
A co to cenzura komunistyczna? Każdy może się wypowiadać na dany temat.
Zen (2019.08.08)
Taak? To po co kupujesz to drewno i węgiel jak pisałeś i czym ogrzewasz dom?
(2019.08.08)
Naucz się czytać ze zrozumieniem, napisałem, że nie palę ani drewnem a tym bardziej węglem.
(2019.08.08)
@Temat dla PZW - tak powstaje. .. garum. sos nie tylko b. zdrowy ale i bardzo drogi. a na poważnie to Adamowicz (ksywka Budyń ś. p?) w jakim zakresie sprzedał cieki w woj pomordki. czy tylko ograniczył się do wody pitnej w sieciach i kanalizacji. czy w całości. obawiam się, ze jednak to drugie.
(2019.08.08)