UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie wiesz o co chodzi bo cały artykuł napisany po łepkach... A chodzi o to żeby zebrać jak najwięcej plonu i jak najwięcej wyciągnąć za rzekome straty. Mówiąc wprost niektórzy rolnicy nauczyli się ciągnąć dopłaty, zbierać plon o jakim innym rolnikom w Polsce tylko się maży a na jesień w wolnym czasie sądzić się że wygniło.

Darek46