Wybrany wątek opinii
Przede wszystkim suszy u nas nie ma, za oknem leje, zresztą padało cały lipiec-nie za dużo w sam raz do uprawiania czego tam chcą. Temat prosty: zadymiarze z Wikrowa już wyliczyli pseudo straty, zawołali kolegów z sejmu i media, żeby było "wiarygodnie" i chcą wyłudzić od urzędasów, czyli tak naprawdę skarbu państwa, czyli z naszych podatków gruby hajs. Typowe.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
I po co te pierdoły wypisujesz, jak wiadomo, że w czerwcu i lipcu były upały i sucho. A wszytko to wina urzędników, którzy zakręcili zastawkę i teraz będą musieli płacić, dlatego powinna być odpowiedzialność majątkowa takiego urzędnika, albo ubezpieczenie OC jak mają notariusze np. Na wypadek takich zdarzeń i potem niech pokrywają straty, które wywołali.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Czym ogrzewasz dom się pytam?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@wszyscy kradną - & Darek46 tak powinno być powyżej.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1