A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Urzędnicy i politycy, nie dajcie się wciągnąć w tą żenadę i cyrk jaki odstawiają ci pseudo-rolnicy !! Raczej proponowałbym dobrze przyjrzeć ich działalnością, czy wszystko, co robią jest zgodne z literą prawa.
@ Gość napisał " A ja nie płacę bo sobie posadziłem na polu i jak trzeba to wycinam gałęzie i mam co palić za darmo. " - I dlatego tak śmierdzi zimą w tej wiosce Wikrowo !
To zadzwoń i pochwal się do mleczarni która odbiera od danego rolnika mleko że krowa pokona jest wodą z rowu. Gwarantuje Ci że od razu zerwą z nim umowę.
W dalszym ciągu nie wiemy ani o co toczy się spór sądowy między PiSowskimi Wodami Polskimi a firmą Greengrow, który miał być ponoć zarzewiem sporu o zastawkę i wodę na polach, ani tym bardziej o tym, kto za konflikt, niedobór wody i straty w plonach jest odpowiedzialny. Peowscy politycy pojechali się pokazać, ale również nie wiemy ani po co, ani czy cokolwiek dla tych ludzi i/lub w sprawie załatwili - wygląda to trochę na kampanijny nius o niczym, bo ani nie poznaliśmy faktów w sprawie, ani nie widać winnych zamieszania z brakiem wody, widać natomiast zafrasowanych a stropionych parlamentarzystów PO, którzy siedzą na spotkaniu jak na tureckim kazaniu, ale martwią się przy tym za milijony; Kto mądry i oświeci - po co to całe zamieszanie i jaki jest skutek interwencji prasowo-politycznej w tym przypadku? Oprócz faktu, że wczoraj popadało;
Cyrk to zrobił właśnie ten co zakręcił wodę. Cyrk na całą Polskę, najpierw wywołał celowo suszę na tych 1000 ha, a teraz przez to będzie trzeba płacić odszkodowania tym ludziom, zapewne grubo powyżej 1000 zł/ha. To narażenie państwa na straty finansowe i ten kto zakręcił szyber powinien za to odpowiedzieć. Tysiąc zł razy tysiąc ha to wychodzi minimum 1 milion zł, a straty mogą być dużo większe, bo koszt zaisiewu pszenicy to ok 2000-3000, a zasadzenia 1 ha ziemniaka ok 5000 zł.
A ty jak palisz kupionym drewnem i węglem to nie śmierdzi, bo o ile wiem węgiel zanieczyszcza bardziej od drewna?
@Zen - - Zamknij w końcu mordę, bo sprawa nie dotyczy ciebie baranie !!!
@RobertKoliński - A kto Ciebie pytał o zdanie czy też opinie? Nie Twój cyrk, to i nie Twoje małpy !!!
Nie palę węglem ani drewnem !!! Po drugie drewno musi być odpowiednio wysuszone i oczywiście dobrego gatunku. Patrząc na kominy w Wiktorowie w szczególności zimą to można jedno powiedzieć, tragedia, smród, że czasami przejeżdżając człowiek się mało nie udusi.
Psińco wiesz o tym, co mnie interesuje i dlaczego więc jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia a tylko bluzgać na rozmówców potrafisz, to buzia w ciup i milcz, kiedy ludzie rozumni rozmawiają.