134
07.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czyli rolnikom opłaca sie ta dusza?
Pytanie (2019.08.07)
Dobro naturalne to węgiel i drewno na opał, ale ja płacę
Wyngiel (2019.08.07)
A ja nie płacę bo sobie posadziłem na polu i jak trzeba to wycinam gałęzie i mam co palić za darmo.
(2019.08.08)
Nie opłaca się bo odszkodowania i tak są za małe w stosunku do poniesienia nakładów produkcji i utraty potencjalnych zysków.
(2019.08.08)
Bilet to zapłata za usługę transportową. A uprawnienie to możliwość zakupu takiego biletu. Tak jak kiedyś trzeba było mieć pozwolenie na podróżowanie, penie niektórzy nadal chcieliby decydować o wszystkim w kraju.
(2019.08.08)
Rolnik nie prosi, tylko żąda, bo to Pan nad Pany!
Należy się (2019.08.08)
niech Sejm w Nocy uchwali, że suszy ma nie być i basta.
posieł (2019.08.08)

info

3  
  3
Te pieniążki... i woda im się po prostu należały!!!
Beatka (2019.08.08)

info

2  
  3
Rolników, których znam, patrząc na zdjęcia nie mam dobrego zdania. Roszczeniowcy, ale sami świętymi nie są, a powiem wręcz nie godni miana rolnika i mieszkańca wsi. Same cwaniactwo, które swoim zachowaniem stwarzają poczucie totalnej bezkarności. Nie rozumiem ja tacy ludzie w ogóle śmią się czegokolwiek domagać !!!!!
inkognito (2019.08.08)

info

3  
  3
Rolnikom wodę dać za darmo, odszkodowanie za suszę, odszkodowanie za potopy, odszkodowanie za zniszczenia przez dziki, za wszystko odszkodowanie, cała masa dopłat - Ludzie, czy wy naprawdę żeście pogupieli czy co????? Ileż można dawać, jeszcze do tego drą mordy, że im wodę zakręcono i robią cyrk na całe województwo !!!
(2019.08.08)