Wybrany wątek opinii

@ Gość napisał " A ja nie płacę bo sobie posadziłem na polu i jak trzeba to wycinam gałęzie i mam co palić za darmo. " - I dlatego tak śmierdzi zimą w tej wiosce Wikrowo !
dymidła (2019.08.08)
A ty jak palisz kupionym drewnem i węglem to nie śmierdzi, bo o ile wiem węgiel zanieczyszcza bardziej od drewna?
(2019.08.08)
Nie palę węglem ani drewnem !!! Po drugie drewno musi być odpowiednio wysuszone i oczywiście dobrego gatunku. Patrząc na kominy w Wiktorowie w szczególności zimą to można jedno powiedzieć, tragedia, smród, że czasami przejeżdżając człowiek się mało nie udusi.
(2019.08.08)
Powrót do komentarzy