Wybrany wątek opinii
@ Gość napisał " A ja nie płacę bo sobie posadziłem na polu i jak trzeba to wycinam gałęzie i mam co palić za darmo. " - I dlatego tak śmierdzi zimą w tej wiosce Wikrowo !
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
A ty jak palisz kupionym drewnem i węglem to nie śmierdzi, bo o ile wiem węgiel zanieczyszcza bardziej od drewna?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Nie palę węglem ani drewnem !!! Po drugie drewno musi być odpowiednio wysuszone i oczywiście dobrego gatunku. Patrząc na kominy w Wiktorowie w szczególności zimą to można jedno powiedzieć, tragedia, smród, że czasami przejeżdżając człowiek się mało nie udusi.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2