UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie palę węglem ani drewnem !!! Po drugie drewno musi być odpowiednio wysuszone i oczywiście dobrego gatunku. Patrząc na kominy w Wiktorowie w szczególności zimą to można jedno powiedzieć, tragedia, smród, że czasami przejeżdżając człowiek się mało nie udusi.