UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie palę węglem ani drewnem !!! Po drugie drewno musi być odpowiednio wysuszone i oczywiście dobrego gatunku. Patrząc na kominy w Wiktorowie w szczególności zimą to można jedno powiedzieć, tragedia, smród, że czasami przejeżdżając człowiek się mało nie udusi.