UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ Gość napisał " A ja nie płacę bo sobie posadziłem na polu i jak trzeba to wycinam gałęzie i mam co palić za darmo. " - I dlatego tak śmierdzi zimą w tej wiosce Wikrowo !
dymidła
@ Gość napisał " A ja nie płacę bo sobie posadziłem na polu i jak trzeba to wycinam gałęzie i mam co palić za darmo. " - I dlatego tak śmierdzi zimą w tej wiosce Wikrowo !
dymidła