UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ Gość napisał " A ja nie płacę bo sobie posadziłem na polu i jak trzeba to wycinam gałęzie i mam co palić za darmo. " - I dlatego tak śmierdzi zimą w tej wiosce Wikrowo !

dymidła

Anuluj