UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie palę węglem ani drewnem !!! Po drugie drewno musi być odpowiednio wysuszone i oczywiście dobrego gatunku. Patrząc na kominy w Wiktorowie w szczególności zimą to można jedno powiedzieć, tragedia, smród, że czasami przejeżdżając człowiek się mało nie udusi.