A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kiedyś chodziłem na Fiszewkę z ojcem na ryby. Odkąd te typy majstują przy zastawkach nie ma co łowić. Otwierają zadtawkę i na żywca ryby w siatki ciągną. Rzeka śmierdzi jak gnojowica, bo z pół spod Starego Pola walą jakieś syfy. Często ryby śnięte w rzece, bo woda spuszczana w pola.
Ekosystem na polu-żenua
Ekosystem i bioróżnorodność na polu-żenua. Do szkoły gamoniu
Czy E. Gelert i J. Wcisła zamknęli zastawki k/Jegłownika?
Gelertowa brata się z rolnikami, a w szpitalu syf, kiła i inne gronkowce.
Według nowego prawa wodnego woda do nawodnień pol jest za darmo. Tak samo jak za darmo można po niej pływać, kąpać się itd. Sorki taki mamy klimat!
Prąd też jest za darmo, tak samo jak gaz i benzyna.
Z mieszkanscow naszej wsi widze moze ze 4 osoby.Reszta to albo uzednicy ze strostwa, od marszalka, wojeeody i od wojta,sztuczny tum. Slabe masz panie marcheeka poparcie,oj slabe.pewnie przez te sasiedzkie konflikty i panoszenie. Wikrowska sitwa
Gdzie ci padało. Jak ziemia spękana tam gdzie nie ma nawodnienia? Dopiero w ostatnich kilku dniach trochę popadało, a tak to w lipcu trochę kropiło i tyle było tego deszczu.
Woda zawsze była za darmo z rzek, co to za wymysł, żeby płacić za wodę do nawadniania pól i melioracji, to korzystne działania, bo zatrzymują wodę w glebie, której jest mało w Polsce.