134
07.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kiedyś chodziłem na Fiszewkę z ojcem na ryby. Odkąd te typy majstują przy zastawkach nie ma co łowić. Otwierają zadtawkę i na żywca ryby w siatki ciągną. Rzeka śmierdzi jak gnojowica, bo z pół spod Starego Pola walą jakieś syfy. Często ryby śnięte w rzece, bo woda spuszczana w pola.
Temat dla PZW (2019.08.07)
Ekosystem na polu-żenua
Polowy ekosystem (2019.08.07)
Ekosystem i bioróżnorodność na polu-żenua. Do szkoły gamoniu
Polowy ekosystem (2019.08.07)
Czy E. Gelert i J. Wcisła zamknęli zastawki k/Jegłownika?
(2019.08.07)

info

5  
  3
Gelertowa brata się z rolnikami, a w szpitalu syf, kiła i inne gronkowce.
Szpitalowo (2019.08.07)

info

6  
  2
Według nowego prawa wodnego woda do nawodnień pol jest za darmo. Tak samo jak za darmo można po niej pływać, kąpać się itd. Sorki taki mamy klimat!
Remigiusz (2019.08.07)

info

7  
  1
Prąd też jest za darmo, tak samo jak gaz i benzyna.
Sory taki klimat (2019.08.07)
Z mieszkanscow naszej wsi widze moze ze 4 osoby.Reszta to albo uzednicy ze strostwa, od marszalka, wojeeody i od wojta,sztuczny tum. Slabe masz panie marcheeka poparcie,oj slabe.pewnie przez te sasiedzkie konflikty i panoszenie. Wikrowska sitwa
Władcy wioski (2019.08.07)

info

3  
  4
Gdzie ci padało. Jak ziemia spękana tam gdzie nie ma nawodnienia? Dopiero w ostatnich kilku dniach trochę popadało, a tak to w lipcu trochę kropiło i tyle było tego deszczu.
Zen (2019.08.07)
Woda zawsze była za darmo z rzek, co to za wymysł, żeby płacić za wodę do nawadniania pól i melioracji, to korzystne działania, bo zatrzymują wodę w glebie, której jest mało w Polsce.
(2019.08.07)