UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Według nowego prawa wodnego woda do nawodnień pol jest za darmo. Tak samo jak za darmo można po niej pływać, kąpać się itd. Sorki taki mamy klimat!
Remigiusz
Według nowego prawa wodnego woda do nawodnień pol jest za darmo. Tak samo jak za darmo można po niej pływać, kąpać się itd. Sorki taki mamy klimat!
Remigiusz