UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z mieszkanscow naszej wsi widze moze ze 4 osoby.Reszta to albo uzednicy ze strostwa, od marszalka, wojeeody i od wojta,sztuczny tum. Slabe masz panie marcheeka poparcie,oj slabe.pewnie przez te sasiedzkie konflikty i panoszenie. Wikrowska sitwa

Władcy wioski