Wybrany wątek opinii

Prąd też jest za darmo, tak samo jak gaz i benzyna.
Sory taki klimat (2019.08.07)
Woda zawsze była za darmo z rzek, co to za wymysł, żeby płacić za wodę do nawadniania pól i melioracji, to korzystne działania, bo zatrzymują wodę w glebie, której jest mało w Polsce.
(2019.08.07)
Powrót do komentarzy