UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Woda zawsze była za darmo z rzek, co to za wymysł, żeby płacić za wodę do nawadniania pól i melioracji, to korzystne działania, bo zatrzymują wodę w glebie, której jest mało w Polsce.
Woda zawsze była za darmo z rzek, co to za wymysł, żeby płacić za wodę do nawadniania pól i melioracji, to korzystne działania, bo zatrzymują wodę w glebie, której jest mało w Polsce.