UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z mieszkanscow naszej wsi widze moze ze 4 osoby.Reszta to albo uzednicy ze strostwa, od marszalka, wojeeody i od wojta,sztuczny tum. Slabe masz panie marcheeka poparcie,oj slabe.pewnie przez te sasiedzkie konflikty i panoszenie. Wikrowska sitwa

Władcy wioski

Anuluj