UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może szanowny redaktor zapytał by tych pracowników czy są nowi czy przeniesieni z Mazurskiej? Żywiec otworzył spolke, tam zwolnił, tutaj zatrudnił a miasto dało ziemie i zwolnienie z podatków ni i kolejny interes życia Pan Prezydent zrobił. Dodatkowo zatrudniono te osoby na innych gorszych umowach... może warto to nagłośnić.

Miły gość

Anuluj