UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Miły gość - Miły gościu, może coś na poparcie tego co piszesz? Bo takie głupoty to można pisać, np. że ludzie tam pracują na czarno (co prawdą nie jest), ale zawsze można napisać? Tylko komu służą pomówienia i kłamstwa? Na pewno nie pracownikom ani firmie.