UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziś na Odrodzenia widziałem 17 - autobus Autosan w kolorze obleśny wyblakły pomarańczowy. Ludzie co to jest ? Jak ktoś przyjedzie do kogoś w odwiedziny z dużego miasta i na dworcu wsiada w coś takiego - co se pomyśli ? PGR a nie miasto. W każdym mieście autobusy czy tramwaje jest to wizytówka miasta, a tu autosan z lat siedemdziesiątych. Wstyd jak cholera. W najgorszej pipidówie niema takiej komunikacji jak w Elblągu !
Beeeeee..