Wybrany wątek opinii

A przy okazji, dlaczego tiry z tego centrum jadą przez miasto ulicą Odrodzenia, płk Dąbka, zamiast korzystać z ulicy Kwiatkowskiego?? Ktoś się nad tym zastanowił?
(2019.08.05)
Nom, bo są tam niewyprofilowane skrzyżowania i do tego wąsko. Chyba nie trzeba byc specem żeby tego nie zauważyć.
Frank (2019.08.06)
Powrót do komentarzy