Wybrany wątek opinii
A przy okazji, dlaczego tiry z tego centrum jadą przez miasto ulicą Odrodzenia, płk Dąbka, zamiast korzystać z ulicy Kwiatkowskiego?? Ktoś się nad tym zastanowił?
Do moderacji
Odpowiedz
19
5
Nom, bo są tam niewyprofilowane skrzyżowania i do tego wąsko. Chyba nie trzeba byc specem żeby tego nie zauważyć.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0