UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po co piszecie bzdury ludzie? Chodzi głównie o pracowników firmy XPO, a nie browaru. Bardzo długo były ogłoszenia, że rekrutują (ale jak ktoś ma problem ze znalezieniem ogłoszenia to co dopiero pracy hehe). Swoją drogą ciekawe ilu z Was komentujących chciałoby latać z buta taki kawałek. Podejrzewam, że dziennie mniej osób jeździ niektórymi liniami autobusowym, niż jeździłoby dodatkowymi trasami linii nr 9.
OMG