UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A może szanowny redaktor zapytał by tych pracowników czy są nowi czy przeniesieni z Mazurskiej? Żywiec otworzył spolke, tam zwolnił, tutaj zatrudnił a miasto dało ziemie i zwolnienie z podatków ni i kolejny interes życia Pan Prezydent zrobił. Dodatkowo zatrudniono te osoby na innych gorszych umowach... może warto to nagłośnić.
Miły gość