Wybrany wątek opinii

Jakieś zmiany w Elblągu na lepsze ...raczej niemożliwe...parodia
Janusz Nosacz (2019.08.05)
@Janusz Nosacz - na pewno na lepsze, zatrudnieni na groszówki
obserójążcy (2019.08.05)
Powrót do komentarzy