Wybrany wątek opinii
Jakieś zmiany w Elblągu na lepsze ...raczej niemożliwe...parodia
Do moderacji
Odpowiedz
18
10
@Janusz Nosacz - na pewno na lepsze, zatrudnieni na groszówki
Do moderacji
Odpowiedz
0
1