UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu ta Pani nie powie, że idzie po prostu na emeryturę. Niech nie narzeka. Nie mając studiów wyższych dostawała stanowiska kierownicze. Studia skończyła stosunkowo niedawno. W pracy nie była miła. Życzę powodzenia.
Anna L.