UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu ta Pani nie powie, że idzie po prostu na emeryturę. Niech nie narzeka. Nie mając studiów wyższych dostawała stanowiska kierownicze. Studia skończyła stosunkowo niedawno. W pracy nie była miła. Życzę powodzenia.

Anna L.

Anuluj