UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Reaktywować Elbląskie Noce, koniecznie reaktywować. Na dziedzińcu muzeum jest teraz pięknie i warto w nie zainwestować. To było piękne wydarzenie i wielu z Elblążan i nie tylko czekało na nie z utęsknieniem. Skoro TVP wraca do starych programów, to może i Elbląg wróci do tego, co go rozsławiło.
Gościnna