UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Reaktywować Elbląskie Noce, koniecznie reaktywować. Na dziedzińcu muzeum jest teraz pięknie i warto w nie zainwestować. To było piękne wydarzenie i wielu z Elblążan i nie tylko czekało na nie z utęsknieniem. Skoro TVP wraca do starych programów, to może i Elbląg wróci do tego, co go rozsławiło.

Gościnna

Anuluj