UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Anna L. - "Ta Pani" przerasta cię wielokrotnie. Jeśli idzie na emeryturę to tylko dlatego, źe w tym mieście i dla takich ludzi jak ty pracować z pasją nie warto.
@Anna L. - "Ta Pani" przerasta cię wielokrotnie. Jeśli idzie na emeryturę to tylko dlatego, źe w tym mieście i dla takich ludzi jak ty pracować z pasją nie warto.