125
31.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak wolno im wszystko, a Tobie nic, bo ich wyzywasz, a dzięki nim masz jedzenie. Jak zmądrzejesz to i tobie będzie wolno więcej.:)
(2019.08.01)
Woda jest za darmo. Słyszałeś, że tylko tam jest zakręcone, u mnie w okolicy wszytkie szybry są odkręcone i każdy może sobie za darmo podlewać jak nie przekroczy 5 m3 na dobę.
Zen (2019.08.01)
Teraz będą nowe dopłaty do wapnowania pola, bo kraj w końcu zaczął dbać o rolnictwo.
(2019.08.01)
Poza tym to prawda nikt nie musi być rolnikiem, ale widać ty im zazdrościsz, to możesz też nim zostać i brać dopłaty tylko najpierw spełnij wymogi, a jak nie chcesz kupować polskiego to kupuj z Niemiec, albo z Francji tam też mają dopłaty i tam tak samo się skarżą na suszę czy powodzie jak w Polsce, widać to we wszelkich newsach.
Zen (2019.08.01)
Ciek nie jest własnością Wolnego Miasta Gdańsk? Jeżeli tak: " to wszystko jest w najlepszym porządku" - prałat
(2019.08.01)

info

0  
  2
@Zen - Ty chyba nie masz po swoim deklem wszystko poukładane, poza tym jak rolnik może mieć tyle czasu na pisanie takich bzdur? Gówniany z Ciebie rolnik skoro cały czas siedzisz w necie!
(2019.08.01)
Proszę się zapytać tych ze zdjęć, kto zawalał rowy melioracyjne i ich przepusty, nie wiem dokładnie czy to było wapno z gównami, które firma Cleaner nielegalnie za ich zgodą wylewała do rowów, blokując całkowicie przepływ wody. Oczywiście było to jakiś czas temu, bo proceder został zakończony prawdopodobnie przez WIOŚ. Słuchając tych panów to wydaje się same, że są swietoszki. Proszę więc najpierw na siebie popatrzeć a potem cokolwiek krytykować.
sułtan (2019.08.01)

info

2  
  3
Z moim deklem wszytko w porządku, bardziej martwiłbym się o Ciebie. A jako rolnik jakoś sobie radzę, nie narzekam. :)
Zen (2019.08.01)
@Zen - To może zabrać Ci dopłaty?
(2019.08.01)
Chyba brałeś lekcję retoryki od kulawego, on także wszędzie tylko widzi jakieś sitwy, a sam w życiu niczego nie zrobił.
Obiektywny (2019.08.01)