UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poza tym to prawda nikt nie musi być rolnikiem, ale widać ty im zazdrościsz, to możesz też nim zostać i brać dopłaty tylko najpierw spełnij wymogi, a jak nie chcesz kupować polskiego to kupuj z Niemiec, albo z Francji tam też mają dopłaty i tam tak samo się skarżą na suszę czy powodzie jak w Polsce, widać to we wszelkich newsach.
Zen