UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Poza tym to prawda nikt nie musi być rolnikiem, ale widać ty im zazdrościsz, to możesz też nim zostać i brać dopłaty tylko najpierw spełnij wymogi, a jak nie chcesz kupować polskiego to kupuj z Niemiec, albo z Francji tam też mają dopłaty i tam tak samo się skarżą na suszę czy powodzie jak w Polsce, widać to we wszelkich newsach.

Zen

Anuluj