UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Woda jest za darmo. Słyszałeś, że tylko tam jest zakręcone, u mnie w okolicy wszytkie szybry są odkręcone i każdy może sobie za darmo podlewać jak nie przekroczy 5 m3 na dobę.

Zen

Anuluj