UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Woda jest za darmo. Słyszałeś, że tylko tam jest zakręcone, u mnie w okolicy wszytkie szybry są odkręcone i każdy może sobie za darmo podlewać jak nie przekroczy 5 m3 na dobę.
Zen
Woda jest za darmo. Słyszałeś, że tylko tam jest zakręcone, u mnie w okolicy wszytkie szybry są odkręcone i każdy może sobie za darmo podlewać jak nie przekroczy 5 m3 na dobę.
Zen