Wybrany wątek opinii
@Zen - Ty chyba nie masz po swoim deklem wszystko poukładane, poza tym jak rolnik może mieć tyle czasu na pisanie takich bzdur? Gówniany z Ciebie rolnik skoro cały czas siedzisz w necie!
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
Z moim deklem wszytko w porządku, bardziej martwiłbym się o Ciebie. A jako rolnik jakoś sobie radzę, nie narzekam. :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Zen - To może zabrać Ci dopłaty?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0