UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z moim deklem wszytko w porządku, bardziej martwiłbym się o Ciebie. A jako rolnik jakoś sobie radzę, nie narzekam. :)

Zen

Anuluj