UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z moim deklem wszytko w porządku, bardziej martwiłbym się o Ciebie. A jako rolnik jakoś sobie radzę, nie narzekam. :)
Zen
Z moim deklem wszytko w porządku, bardziej martwiłbym się o Ciebie. A jako rolnik jakoś sobie radzę, nie narzekam. :)
Zen