125
31.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Akurat tego siwego z lewej strony to znam. Żebyś ty przyjacielu pracował tak jak on, to może do czegoś byś doszedł. A tak to ci tylko pozostaje socjal i wypatrywanie sitwy dookoła.
Zorientowany (2019.08.02)
@Zorientowany - Moim zdaniem tą sitwę powinno się pod mocną powiększającą lupę wziąć, myślę, że można by było wiele się doszukać. Takie jest moje zdanie. Piszesz o socjalku, szczerze mówiąc nie mam pojęcia o czym piszesz, ale to nie ważne w tej chwili. Ważne jest, że ludzie tacy ja wy żalicie się i płaczecie oraz krytykujecie wszystkich wokoło, a sami nie jesteście święci, także daruj sobie te niedorzeczne uwagi.
(2019.08.02)
Widać jednak z tą sitwą jest coś na rzeczy, bo zabolało, co???
też.zorientowany (2019.08.02)
Dziwne piszą o suszy a na drugim zdjęciu przecież woda jest i to prawie pełno po brzegi !!!
wanna (2019.08.02)

info

0  
  1
Dobrze że głupota nie boli. Zdrówka życzę.
Konował (2019.08.03)