UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Poza tym to prawda nikt nie musi być rolnikiem, ale widać ty im zazdrościsz, to możesz też nim zostać i brać dopłaty tylko najpierw spełnij wymogi, a jak nie chcesz kupować polskiego to kupuj z Niemiec, albo z Francji tam też mają dopłaty i tam tak samo się skarżą na suszę czy powodzie jak w Polsce, widać to we wszelkich newsach.

Zen