Wybrany wątek opinii
Jeszcze do gazety poszli, żeby się poskarzyc, że im ukraść wody nie dają, skandal
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Woda jest za darmo. Słyszałeś, że tylko tam jest zakręcone, u mnie w okolicy wszytkie szybry są odkręcone i każdy może sobie za darmo podlewać jak nie przekroczy 5 m3 na dobę.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Zen - Ty chyba nie masz po swoim deklem wszystko poukładane, poza tym jak rolnik może mieć tyle czasu na pisanie takich bzdur? Gówniany z Ciebie rolnik skoro cały czas siedzisz w necie!
Do moderacji
Odpowiedz
0
3