Wybrany wątek opinii

Jeszcze do gazety poszli, żeby się poskarzyc, że im ukraść wody nie dają, skandal
Żenua (2019.08.01)
Woda jest za darmo. Słyszałeś, że tylko tam jest zakręcone, u mnie w okolicy wszytkie szybry są odkręcone i każdy może sobie za darmo podlewać jak nie przekroczy 5 m3 na dobę.
Zen (2019.08.01)
@Zen - Ty chyba nie masz po swoim deklem wszystko poukładane, poza tym jak rolnik może mieć tyle czasu na pisanie takich bzdur? Gówniany z Ciebie rolnik skoro cały czas siedzisz w necie!
(2019.08.01)
Powrót do komentarzy