A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@WikrowoPany - -Jeżdżą tam deb. le !!! Chce jeden z drugim poszaleć to spokojnie na S7 i tam mogą poszaleć nawet 100 km/h, bo chyba jest takie ograniczenie, ale to dla dawców organów przecież powinno chyba wystarczyć.
Ale ci Wikrowa czy też Wiktorowa są ponad innymi, oni mogą wszystko i nic nie jest dla nich straszne nawet policja, bo przecież tam nie patrolują, no może jak zostaną wezwani.
@WikrowoPany - - Właśnie za takich się uważacie. pany przez duże "P" - Policja powinna tych "Panów" sprowadzić nieco na ziemię !
Durczok miał pomroczność jasną, jak synek Bolka, a poza tym to polityczna sprawa. To PISu robota podrzucili mu zapaszek nasączony wódą, nawdychał się i stąd te promile.
Czepiacie się dziadka ze se dziabną. weście się za te szlifiery co zapier po siódemce. skond tacy mają kase? ostanio czarna szliera bmw na NE cos tam mnie wyprzedzał jak jechałem ze szwagrem. próbowałem go trochę blokować hehehe to cos mi pokazywal
Pakazywalem ci ,ze masz pusty baniak analfabeto, jezdzic nie umiesz i pisac tez
Dać Chłopu piwo do celi, prawdę mòwi, niech się nie męczy.
Ten Wikrowa na motocyklu dzisiaj znowu szalał. Mam nadzieję, że policja stanie na wysokości zadania i trochę mu gaz "przydusi". Zresztą w tym Wikrowie czy Wiktorowie sami jacyś dziwacy, którzy mają wszystko i wszystkich po prostu w czterech literach. Liczą się tylko oni i ich zachcianki na qudach, motorach, ściganie się autami, traktorami, kombajnami a co tam im przecież można wszystko bezkarnie robić.
Policja bardziej powinna kontrolować przędkośc na ul. 12 lutego i Hetmańskiej, zwłaszcza w nocy kiedy urządzane są tu wyścigo.
Mieszkaniec 12 lutego
To jak Policja sobie w Elblągu nie radzi, to o czym my mówimy. Nie wiem, coś tu jest nie tak jak powinno.